Rabaty GreenBox

Dieta pudełkowa GreenBox to zdrowe, zbilansowane i dopasowane do ekologicznego stylu życia posiłki. Są one przygotowywane od podstaw przez doświadczonych kucharzy, a pomysły na dania pochodzą od profesjonalnych dietetyków. Catering dietetyczny jest również bardzo wygodny: zakupy, gotowanie, pieczenie, odgrzewanie i zmywanie to czynności, o których na pewno można zapomnieć, kiedy składa się zamówienie. W tym czasie można odpoczywać, rozwijać się, czy spędzać czas na innych, dowolnych i ulubionych aktywnościach. 

-25%

Kod promocyjny: GREENWIOSNA

Dieta pudełkowa od GreenBox

Doskonale zbilansowana dieta idealnie oddziałuje na kondycję fizyczną oraz samopoczucie osób, które się na nią decydują. Potrawy, w których można znaleźć naturalne składniki umieszczone są w biodegradowalnych opakowaniach. Klienci zmotywowani do sprawdzenia BMI, czyli stosunku wagi do wzrostu, szybko zorientują się, jakie muszą wprowadzić cele żywieniowe i który pakiet wybrać. A jeśli nie będą zorientowani, to mogą liczyć na to, że w ustaleniu takich kwestii pomoże im obsługa klienta. 

Mogą także obliczyć zapotrzebowanie kaloryczne,  żeby przekonać się, czy w ich przypadku niezbędne jest utrzymanie, zredukowanie albo zwiększenie masy ciała. Decydując się na konkretny jadłospis, można w pełni świadomie zacząć zmiany dążące do pozbycia się złych nawyków żywieniowych. Jeśli ktoś decyduje się na dietę pudełkową pierwszy raz, to rozmowa z dietetykiem będzie dla niego bardzo ważna. 

Jakie są dostępne diety pudełkowe w GreenBox?

Dieta pudełkowa GreenBox dostępna jest w zestawach:

 • Dieta z Wyborem Menu,
 • Dieta Standard,
 • Dieta Odchudzająca,
 • Dieta Domowa,
 • Dieta Sportowa,
 • Dieta Wegetariańska,
 • Dieta Wegetariańska + Ryby,
 • Dieta Low IG,
 • Dieta Keto,
 • Dieta Low CARB,
 • Dieta Office,
 • Dieta Oczyszczająca,
 • Dieta DASH.

Wszystkie posiłki dopasowane są do wymagań osoby zamawiającej. Jadłospis jest różnorodny i bazuje na wyrobach od lokalnych dostawców. Usługi cateringowe opisane są na stronie internetowej. Można dowiedzieć się, jak przebiega dostawa, jak złożyć zamówienia w ramach danej diety oraz jakie obowiązują rabaty. Program lojalnościowy dopasowany  jest do norm w branży, a jego zasady są przejrzyste.

Działania proekologiczne

Firma cateringowa działa w myśl zasady “Zero Waste”, ponieważ w trakcie przygotowania posiłków nic się nie marnuje. Marka jest nieszkodliwa dla środowiska naturalnego. Jeśli ktoś wybiera zdrowy, ekologiczny i ekonomiczny tryb życia, to będzie zachęcony. Dieta pudełkowa Green Box to pyszne i zdrowe potrawy, dzięki którym można o siebie zadbać. Różnorodne potrawy wskazują, że wcale nie trzeba mieć sporo wyrzeczeń, o ile ktoś chce się zdrowo odżywiać. Jeśli ktoś chce się wyedukować, to może to zrobić, sprawdzając dwa praktyczne kalkulatory – BMI oraz zapotrzebowania kalorycznego.

Działania proekologiczne

GreenBox to pionier diety pudełkowej w Polsce. Marka ta cieszy się dużym zaufaniem, a jej przedstawiciele stale podnoszą swoje kompetencje zawodowe, ponieważ wiedzą, że w ten sposób będą spełniać wszystkie swoje cele. Kucharze oraz dietetycy pracują każdego dnia skrupulatnie, by finalnie każdy miał szansę otrzymać dietę przystosowaną do swoich potrzeb.  Zdrowa Marka w 2022 roku – ten tytuł nie został przyznany przypadkowo. Osoby zainteresowane zdrowym odżywianiem mogą od ekspertów z tej firmy dowiedzieć się wiele i właśnie dlatego chętnie tutaj się kierują. Konsultacje poszerzają ich wiedzę, a dodatkowo ciekawe treści opublikowane są na stronie internetowej.

catering

Pasja do zdrowego żywienia i gotowania

catering

Dietetycy z GreenBox mają pasję do zdrowego żywienia, a gotowanie to domena kucharzy. Każdego dnia dbają oni o to, aby Klienci mieli najlepszy jadłospis. Rodzinna firma nie produkuje jedzenia na zapas, wszystko jest przygotowane na bieżąco. Do spakowania dań wykorzystywane są specjalne pojemniki, powstające w procesie recyklingu. Logistyka dostaw jest również bardzo dobrze przemyślana. Oznacza to, że jeśli ktoś decyduje się na współpracę z podaną marką, to naprawdę będzie z tego zadowolony.