Rabaty Fit Apetit

Catering dietetyczny Fit Apetit ma do zaoferowania wiele diet pudełkowych, w których niezależnie od wariantu znajdują się smaczne, pełnowartościowe i zbilansowane dla każdego z Klientów potrawy. Firma ma menu bardzo zróżnicowane, a jego zakres kaloryczny również można dowolnie dopasować do wybranych osób. Z tego powodu marka ta jest bardzo dobrze postrzegana.

-15%

Kod promocyjny: RELAX

Diety proponowane dla Klientów

Klienci Fit Apetit mogą liczyć na to, iż po założeniu konta w aplikacji i złożeniu zamówienia zostaną dla nich przygotowanie dania zdrowe, doskonałe pod względem smaku i aromatu i przede wszystkim dostosowane do ich kubków smakowych. Naturalne potrawy z poszczególnych planów żywieniowych bazują na składnikach w głównej mierze pochodzących od lokalnych dostawców. Dlatego nie ma w nich żadnych dodatków i ulepszaczy, co ma również znaczenie dla osób zmagających się z alergiami pokarmowymi. 

Dla Klientów przygotowane są następujące opcje diet:

Firma cateringowa przygotowała staranne opisy poszczególnych potraw. Obejmują one ich krótką charakterystykę, wyliczony zakres kalorii oraz przykładowy jadłospis. Dodatkowo, jeszcze przed wybraniem konkretnej diety Klient może zapoznać się z opiniami osób, które dotychczas zdecydowały się na korzystanie z cateringu dietetycznego Fit Apetit. 

Łatwa obsługa zamówień

Projekt wskazanej diety pudełkowej został opracowany bardzo skrupulatnie. Z poziomu strony głównej można dowiedzieć się, w jaki sposób omówić się na konsultację z profesjonalnym dietetykiem. Ponadto w widocznym miejscu znajdują się również: kalkulator BMI oraz kalkulator zapotrzebowania energetycznego. Dzięki nim można sprawdzić, czy ma się nadwagę, niedowagę, czy waży się optymalnie oraz jakie ma się zapotrzebowanie kaloryczne. Na tej podstawie zaś każdy może później po zainstalowaniu aplikacji złożyć pierwsze zamówienie oraz: regularnie oceniać posiłki, zarządzać adresami dostaw oraz terminami i godzinami ich otrzymywania. Aplikacja umożliwia również polecanie diety innym osobom. Wówczas, gdy osoba z polecenia zdecyduje się na zapisanie do diet, to osoba polecająca otrzymuje specjalne punkty – Fitcoiny, za które następnie może dostać rabat. 

Fit Apetit to jedna z prężniej rozwijających się firm z branży cateringu dietetycznego w Polsce. Aktualnie ma już ponad 140 lokalizacji w całym kraju. Dzięki temu, jeśli ktoś zainteresował się właśnie tą ofertą, to nie musi w żaden sposób się ograniczać. Wystarczy, że określi swoje cele żywieniowe samodzielnie albo z pomocą dietetyka, a następnie pozostanie już tylko cieszyć się smakiem dostarczanych dań. Klienci mogą wybierać potrawy z kuchni tradycyjnej lub nawiązującej do różnych kultur świata. Wszystkie dania otrzymają w opakowaniach EKO z pulpy trzcinowej, co pozwoli na ich bezproblemowe zamrażanie, podgrzewanie w piekarniku oraz w mikrofalówce. Do każdego z zestawów dołączone są też sztućce biodegradowalne, jako alternatywa dla plastiku. 

catering

Catering przygotowany od podstaw w Fit Apetit

catering

W Fit Apetit wszystkie składniki są do każdej potrawy przygotowane od podstaw przez dietetyków oraz kucharzy. Dobór ten jest rzeczywiście bardzo staranny. Co więcej, kucharze samodzielnie pieką chleb i sezonują mięso, co nie zdarza się najczęściej w firmach cateringowych. Jako że zdrowe odżywianie to obecnie temat popularny, wiele osób wybiera dietę pudełkową, gdyż wiedzą, że będą odżywiać się zdrowo, a wszystko będzie bardzo wygodne. Szybko dostrzegą jak poprawi się ich zdrowie, samopoczucie,  a sylwetka zaprezentuje się nienagannie. Każdy Klient widzi, że firma bardzo przykłada się do tego, by oferować to, co najlepsze, wobec czego nie obawia się, że nie dostanie smacznych potraw, przygotowanych wprost pod niego. Jeśli zaś ktoś ma wątpliwości co do tego, na co się zdecydować, to na bieżąco może je wyjaśniać z dietetykiem.