Rabaty LOVE Catering

LOVE Catering jest firmą oferującą dietę pudełkową osobom świadomym tego, jak ważne jest zdrowe odżywianie i to, aby posiłki były zbilansowane wprost do ich potrzeb. Dietetycy i kucharze, którzy tutaj pracują to zgodny team, doskonale zdający sobie sprawę z tego, czego oczekują Klienci. Ich współpraca jest spójna i dynamiczna, a więc Klienci mogą liczyć na najlepsze dania, zawsze dostarczone o czasie. Spersonalizowane plany żywieniowe to kolejny atut, który obok tej oferty diety pudełkowej nie pozwala przejść obojętnie. Marka ta przygotowuje dania urozmaicone, także w obrębie standardowych pakietów. Już sama nazwa ukazuje, że LOVE Catering podchodzi do swojej pracy z pasją. 

-15%

Kod promocyjny: PROMO

Lokalne produkty i konsultacje dietetyczne

Eksperci żywieniowi, którzy zatrudnieni są w LOVE Catering oferują dania najlepsze jakościowo, dzięki którym Klienci wiedzą, iż dokonali słusznego wyboru, gdy chodzi o dietę pudełkową. Wszystkie składniki są bardzo starannie dobrane, a później dania przyszykowane smacznie i estetycznie. Zawsze są one przystosowane do pakietu żywieniowego konkretnej osoby. Każda współpraca rozpoczyna się od konsultacji z dietetykiem, wobec czego można mieć pewność, iż finalnie będzie się mieć na talerzu dania w pełni dostosowane do kondycji zdrowotnej oraz własnych preferencji smakowych. 

Składniki dobierane do przyszykowania poszczególnych potraw pochodzą od lokalnych dostawców. Są naturalne i na pewno nie będzie w nich żadnych ulepszaczy smaku i konserwantów. Wiele osób ma aktualnie alergie pokarmowe, wobec czego jest to dla nich cenna informacja. LOVE Catering wdrożył specjalny program lojalnościowy, w związku z czym po zebraniu oczekiwanej liczby punktów Klient otrzyma konkretne dni diety darmowo. Im dłużej ktoś korzysta z tych usług cateringowych, tym większe rabaty ma szansę dostać.

Cechy ekologicznej diety pudełkowej

Ekologiczna dieta pudełkowa, jaką jest LOVE Catering to rozwiązanie dla osób ceniących naturalność. W pierwszej kolejności powinny one zapoznać się z kalkulatorem zapotrzebowania kalorycznego, aby dowiedzieć się, w jakim zakresie kalorycznym szukać dla siebie potraw. Później zaś powinny skonsultować się z dietetykiem, który dopasuje potrawy do ich stylu życia i wyznaczonych celów żywieniowych. Proekologiczna dieta pudełkowa przeznaczona jest dla osób świadomych, które chcą się cieszyć dobrym zdrowiem i jak najlepszą formą. 

Świeże potrawy przygotowane są z najlepszej pod względem jakości wyrobów. Są to sezonowe produkty spożywcze od  lokalnych dostawców. Oferowane pakiety żywieniowe przygotowano na podstawie paru przedziałów kalorycznych, co oznacza, że każdy może znaleźć pakiet przystosowany wprost do swoich oczekiwań. Korzystna dla zdrowia dieta pudełkowa to dania urozmaicone, przygotowane przez doświadczonych kucharzy. Nie boją się oni eksperymentować z potrawami oraz są otwarci na to, aby przyszykować dania klasyczne. Każdy z Klientów może wobec tego otrzymać jadłospis przystosowany do swoich preferencji smakowych. Potrawy dostarczone są w biodegradowalnych opakowaniach, co przekonuje osoby nastawione szczególnie na ekologię. 

Boxy żywieniowe z LOVE Catering - propozycje

Diety pudełkowe, które są dostępne w LOVE Catering to:

 • Balance,
 • Simply,
 • Sport,
 • Slim Fit,
 • Low Carb,
 • Dairy Free,
 • Balance,
 • Simply,
 • Sport,
 • Slim Fit,
 • Low Carb,
 • Dairy Free,

Pakietów żywieniowych oferowanych w LOVE Catering jest sporo. Jeśli ktoś chce odżywiać się zdrowo, to naprawdę nie powinien mieć z tym trudności. LOVE Catering wśród innych firm wyróżnia się także specjalnym menu eventowym. To pozwala zamówić Klientom jadłospis wigilijny lub menu na wigilijkę firmową. Można też zamawiać dla siebie zdrowe posiłki na różne okoliczności. Opcja eko jest bardzo  popularna, w związku z czym coraz więcej osób ją wybiera. W LOVE Catering eksperci żywieniowi bardzo dobrze wiedzą, czego spodziewają się od nich Klienci i rzeczywiście dbają o to, aby spełniać te oczekiwania. Zarówno pakiety standardowe, jak i dodatkowe są tego najlepszym dowodem.