Rabaty Fitness Catering

Fitness Catering – dieta w pudełkach z dostawą pod wskazany adres

Firma Fitness Catering powstała w odpowiedzi na potrzeby osób, które nie mają czasu na samodzielne przygotowywanie posiłków, a mimo to chcą odżywiać się zdrowo. Dieta pudełkowa oferowana przez firmę jest różnorodna i smaczna. Skierowana do osób w różnym wieku, niezależnie od stanu zdrowia.

-25%

Kod promocyjny: 25WEGE

Diety w Fitness Catering są dopasowane do indywidualnych potrzeb klientów. Możliwość samodzielnego wyboru menu sprawia, że nawet jadłospis pełen wyrzeczeń jest ciekawy, różnorodny i smaczny. To dlatego, że posiłki są przygotowywane przez doświadczonych i niezwykle kreatywnych kucharzy, stale współpracujących z wykwalifikowanymi dietetykami. 

Posiłki są przygotowywane na bazie wysokiej jakości składników. Zawsze pochodzące od tych samych, sprawdzonych dostawców. Firma obsługuje całą Polskę. Dowozi diety do klientów we wszystkich województwach. Dociera z posiłkami do największych miast i okolicznych miejscowości.

Przy składaniu zamówienia na dietę, można wybrać czas trwania umowy. Może to być 7 dni, 14 dni, cały miesiąc, a nawet zamówienie próbne na jeden dzień. Wszystkie szczegóły są ustalane w panelu klienta. 

Diety dostępne w ofercie Fitness Catering

W Fitness Catering każdy znajdzie dla siebie odpowiednią dietę, bez względu na to, czy ktoś chce zadbać o swoje zdrowie, pozbyć się zbędnych kilogramów, czy może ma jeszcze inny cel. To klient wybiera rodzaj diety, jej kaloryczność, a nawet ma wpływ na menu.

W ofercie dostępne są następujące diety: Wybór menu – Low carb, Wybór menu – Standard, Dieta Comfort, Dieta Standard (Zdrowa Dieta), Dieta Sport, Dieta Wege&Ryby, Dieta Standard bez ryb, Dieta Wege, Dieta Gluten less & Lactose free, Dieta Ketogeniczna, Dieta 6 pack, Dieta Low carb, Dieta Low IG, Dieta Samuraja, Dieta Paleo, Dieta dr Dąbrowskiej, Dieta Sirt, Fit Women, Intermittent fasting – Standard, Intermittent fasting – Niski IG, Intermittent fasting – Carb back loading, Intermittent fasting – Keto, a nawet Dieta niespodzianka. 

Każda z tych diet to starannie przygotowywane posiłki zamknięte w pudełkach, dostarczane pod wskazany adres na tyle wcześnie, by móc zjeść śniadanie o właściwej porze, czyli tuż po przebudzeniu. 

5 powodów, dla których warto wybrać Fitness Catering

Powodów, dla których warto zdecydować się na catering w Fitness Catering jest wiele. Poniżej te najczęściej wymieniane przez klientów. 

  1. Bogata oferta diet oraz możliwość dopasowania każdej z nich do indywidualnych potrzeb. 
  2. Fachowe doradztwo przy wyborze diety.
  3. Darmowa i terminowa dostawa na terenie całej Polski. 
  4. Posiłki przygotowywane we współpracy z dietetykiem, w oparciu o składniki najwyższej jakości. 
  5. Atrakcyjne ceny cateringów, a do tego rabaty, promocje, konkursy i Program Lojalnościowy umożliwiający wymianę punktów na zniżki. 

Kaloryczność diety musi być dopasowana do potrzeb konkretnego organizmu. W celu jej ustalenia, najlepiej posłużyć się specjalnym kalkulatorem zamieszczonym na stronie. Narzędzie to na podstawie podanych danych – płci, wieku, wagi, wzrostu i aktywności fizycznej wyliczy odpowiednią kaloryczność. 

Wszystko zależy przede wszystkim od rodzaju diety oraz tego, co dokładnie ma na celu. Zdrową dietę można stosować bez ograniczeń czasowych. Są też takie, które można stosować do uzyskania oczekiwanego efektu. Można też przejść z jednej diety na drugą. Najlepiej jednak robić to pod okiem dietetyka.

Każdy zamawiając dietę ma nie tylko możliwość wyboru diety, a następnie menu, ale również składników. Wykluczenie alergenów jest nawet konieczne, by dieta przynosiła korzyści dla organizmu, a nie mu szkodziła.

Posiłki znajdują się w opakowaniach, które można wstawiać do mikrofalówki. Nic jednak nie stoi na przeszkodzie, aby gotowe posiłki przekładać np. do naczynia żaroodpornego. Dostarczone jedzenie jest gotowe do spożycia, dlatego nie należy zbyt długo go podgrzewać, by nie straciło smaku i właściwości.