Rabaty TIM Catering

Catering dietetyczny od TIM Catering to kwintesencja diety pudełkowej: zdrowe, smaczne oraz świeże i naturalne dania. Dla Klientów ważne jest również to, że catering ten jest oferowany w atrakcyjnej cenie. Zamówienie potraw jest bardzo łatwe, ponieważ wystarczy, że założy się konto w aplikacji. Resztą zajmują się dietetycy oraz kucharze, którzy najpierw obliczą kaloryczność posiłków, a później przygotują dania na podstawie indywidualnych przesłanek. Każdy otrzyma box żywieniowy pod wskazany adres oraz o wskazanej przez zamawiającego godzinie.

-20%

Kod promocyjny: GIGAWYBOR

Konsultacja z dietetykiem przed zamówieniem diety

Osoby zainteresowane dietą pudełkową nie muszą się obawiać, że nie dokonają słusznego wyboru, ponieważ w pierwszej kolejności mogą liczyć na rozmowę z profesjonalnym dietetykiem. Zorientuje się on jaka jest aktualna kondycja zdrowotna danej osoby, jakie ma ona cele żywieniowe oraz jakie należy proponować diety. Kolejną zaletą jest wygoda. Catering to dobra opcja dla osób, które nie chcą gotować lub nie mają na to najzwyczajniej czasu. Wystarczy, że dopasują odpowiedni pakiet żywieniowy i mogą cieszyć się pełnowartościowymi potrawami. Posiłki są zbilansowane oraz dostosowane do BMI oraz zapotrzebowania kalorycznego każdego Klienta. Na stronie firmy umieszczona jest mapka,  z dokładnym wskazaniem do których miejscowości dostarczany jest catering. Potencjalnych klientów na pewno zainteresuje to, że catering jest oferowany bezpłatnie.

Diety pudełkowe w TIM Catering

Diety pudełkowe w TIM Catering to następujące zestawy:

 • Wybór Menu,
 • Sport Premium,
 • Slim,
 • Office,
 • Standard,
 • Keto,
 • Keto Premium, 
 • Sport,
 • Niski IG,
 • Hashimoto,
 • Vegetarian,
 • Vege + Fish,
 • Vegan,
 • Less Gluten,
 • Lactose Free.

Tak wiele propozycji sprawia, że niezależnie od wykazywanych potrzeb żywnościowych każdy będzie mieć okazję wyszukać dla siebie najlepszy pakiet. Firma oferuje diety pudełkowe także dla wegan i wegetarian. Jeśli ktoś zmaga się z cukrzycą, alergiami pokarmowymi albo insulinoopornością, to także zostanie dla niego dobrany odpowiedni plan dietetyczny.  TIM Catering sprawdza się u osób świadomych, jak istotne jest zbilansowane odżywianie. Dlatego tuż po sprawdzeniu indeksu BMI oraz indeksu kaloryczności można od razu przystąpić do zamawiania diet. 

Posiłki wykonane z jak największą dbałością

Każde danie, które przygotowane jest w TIM Catering przygotowane jest bardzo pieczołowicie pod względem posmaku, kaloryczności oraz estetyki podawania w pudełkach. Szef kuchni ma do zaoferowania dania różnorodne, które są bardzo starannie opisane. Dlatego Klienci od pierwszych chwil wiedzą, co mają zamówić. Zwłaszcza że przy każdym posiłku podany jest przedział kalorii. TIM Catering to firma dbająca o to, żeby potrawy dostosować do oczekiwań Klienta. Świadome odżywianie to kolejny punkt, wokół którego oscylują wszystkie firmowe działania. Każdy może więc zapisać się na konsultację dietetyczną. Proces złożenia zamówienia oraz warunki dostawy są łatwe, co stanowi kolejną zachętę. Dla Klientów oferowane są także cykliczne promocje, tym korzystniejsze im dłużej ktoś korzysta z diety pudełkowej lub poleca ją innym. Panel Klienta jest intuicyjny w obsłudze, także nikt nie ma trudności w tym, by jak najszybciej zorientować się w tym, co jest oferowane. 

catering

Zasady dostawy w oferowanej diecie pudełkowej

catering

Oferowana dieta pudełkowa to rozwiązanie nowoczesne, gdy chodzi o sposób funkcjonowania. Catering dietetyczny spełnia wobec tego wszystkie normy branżowe. W trakcie składania zamówienia, kiedy ktoś ma jakieś pytania, to może oczekiwać, że odpowiedzi udzieli zaangażowana obsługa klienta. Dobrym dodatkiem jest specjalnie opracowany kalkulator planów treningowych, uwzględniający podział na płeć. To nowoczesne rozwiązanie nie jest spotykane zbyt często, a więc to nie dziwne, że Klienci tak chętnie je wybierają.  TIM Catering przyciąga zwłaszcza sportowców, którzy mogą połączyć harmonijnie żywienie i plany treningowe. Mogą oni takżę liczyć na indywidualne konsultacje dietetyczne, gdy tego potrzebują.