Rabaty BurakiZiemniaki

Na catering dietetyczny BurakiZiemniaki składa się wiele programów żywieniowych. Każdy z nich pozwala osiągnąć pewne cele i wiąże się z zupełnie innym jadłospisem. Bez względu na wybór diety można liczyć na zdrowe i zbilansowane posiłki. Co więcej, BurakiZiemniaki swoje diety oferuje w dobrych cenach. Jeśli w dodatku uda się upolować kod rabatowy, to można liczyć na jeszcze atrakcyjniejszą ofertę. Nic więc dziwnego, że catering dietetyczny w BurakiZiemniaki cieszy się ostatnio największą popularnością. 

BurakiZiemniaki – co to za firma?

BurakiZiemniaki to firma cateringowa, która powstała z myślą o osobach chcących zatroszczyć się o swoje odżywianie. Nie jest żadną tajemnicą, że zdrowa i zbilansowana dieta dostarcza energii, poprawia stan skóry i samopoczucie. Może nawet chronić przed rozwojem chorób. Jednak stworzenie dobrego jadłospisu, który dobroczynnie wpłynie na organizm stanowi spore wyzwanie dla osób bez doświadczenia. BurakiZiemniaki doskonale rozumie problem i wprowadza na rynek usługę polegającą na dostawie cateringu dietetycznego do klientów. Jest on zdrowy i zbilansowany, więc pozwoli dostarczyć organizmowi najważniejszych składników odżywczych. Nad opracowaniem codziennego jadłospisu diet czuwa tutaj wykwalifikowany dietetyk. To on również wspiera klientów przy wyborze optymalnej diety. Kucharz z kolei kładzie nacisk na to, by potrawy był smaczne, aromatyczne i jakościowe. Dlatego tworzy je wyłącznie z naturalnych składników, wolnych od sztucznych barwników i ulepszaczy. Gotowe posiłki pakowane są w solidne i bezpieczne opakowania, a następnie dostarczane pod wskazany adres. Są one bardzo lekkie, więc można je też zabrać w podróż lub do pracy.

Catering dietetyczny dostępny dla klientów

W ramach usługi klienci mogą liczyć na smaczny, zbilansowany i bardzo różnorodny catering dietetyczny. Opracowywany jest on na podstawie zasad zdrowego odżywiania i oczekiwań klientów. Duża część potraw bazuje na świeżych warzywach i owocach, ponieważ stanowią źródło cennych składników odżywczych. Jednak doświadczona firma cateringowa stawia na różnorodne menu. Dlatego codzienne posiłki tworzone są też z różnych gatunków mięs, ryb, owoców morza i produktów mlecznych. BurakiZiemniaki oferuje dietę z wyborem menu. Dlatego dokładny jadłospis będzie zależał od zamówionego planu dietetycznego. Klient decyduje też o kaloryczności zestawów i ilości posiłków. Jeśli jest tradycjonalistą, to może zdecydować się na dietę pudełkową z trzema posiłkami na dzień. Z kolei jeśli jest otwarty na zmiany, to może zamówić dietę z czterema lub pięcioma posiłkami. Dla bardziej wymagających firma cateringowa jest gotowa poszerzyć catering o dodatkową potrawę lub przekąski. Zestawy najczęściej mają od 1000 do 3000 kalorii. Jeśli pojawią się problemy z wyborem najlepszej diety, to można poradzić się dietetyka. Na stronie internetowej BurakiZiemniaki.pl czeka też kalkulator BMI i kalkulator zapotrzebowania energetycznego. Choć są to proste narzędzia, to bardzo przydatne. Pozwalają bowiem ustalić, czy waga jest na dobrym poziomie, czy też mamy niedowagę lub nadwagę. Poza tym szybko ustalimy optymalną kaloryczność posiłków. Stąd już prosta droga do wyboru odpowiedniej diety.

Jakie diety można zamawiać w BurakiZiemniaki?

BurakiZiemniaki stara się sprostać oczekiwaniom wszystkich klientów, w tym również tych najbardziej wymagających. Dlatego do wyboru oddaje wiele ciekawych programów żywieniowych. Można je dobrać do swoich indywidualnych preferencji, stanu zdrowia lub wyznaczonych celów.

I tak catering dietetyczny może obejmować zamówienie następujących diet:

  • dieta odchudzająca,
  • dieta wegańska,
  • diety sportowej,
  • diety ketogenicznej,
  • diety bez laktozy,
  • diety dla MAM,
  • diety niskowęglowodanowej,
  • diety dr Dąbrowskiej,
  • diety sirt,
  • diety DASH,
  • diety Hashimoto,
  • diety niskie IG,
  • diety sokowej,
  • diety FOODMAP,
  • diety bezglutenowej,
  • diety wegańskiej. 

 

catering

Catering przygotowany od podstaw w Fit Apetit

catering

Dlaczego wybór powinien paść na catering BurakiZiemniaki?

BurakiZiemniaki to firma stawiająca nacisk na wysoką jakość obsługi. Dlatego w jej ofercie pojawia się wiele programów dietetycznych, które dostępne są dla każdego. Nie ma znaczenia wiek, płeć i poglądy polityczne. Firma realizuje zamówienia do domów, mieszkań i pracy w wielu różnych miastach Polski. W ramach cateringu BurakiZiemniaki oferuje smaczne, zdrowe i pełnowartościowe posiłki. Są one też bardzo różnorodne, więc dieta nigdy się nie znudzi i można przy niej wytrwać. W dodatku catering oferowany jest w niskich cenach, więc nawet osoby z ograniczonym budżetem mogą zadbać o swoje odżywianie.