Rabaty DietBox

DietBox to catering dietetyczny z dostawą pod wskazany adres. Firma realizuje zamówienia na diety pudełkowe. Obsługuje wszystkie województwa, ale z wyszczególnieniem wybranych miejscowości. Jakie to miejscowości, można sprawdzić na stronie. Lista stale się wydłuża, więc niebawem pojawią się wśród nich kolejne miasta i miasteczka na terenie Polski. 

Firma oferuje różnego rodzaju diety i zgodnie z ich zasadami przygotowuje smaczne, zdrowe oraz pełnowartościowe posiłki. Poszczególne dania są zamknięte w jednorazowych opakowaniach. Każde opakowanie jest szczegółowo opisane. Dzięki temu wiadomo, które kiedy spożywać i czy wymagają wcześniejszego podgrzania. 

-22%

Kod promocyjny: GRILL22

Oferta diet jest skierowana do osób w różnym wieku i z różnymi oczekiwaniami. Odpowiednią dietę dla siebie znajdą tu osoby, które chcą zrzucić na wadze albo zbudować masę mięśniową. DietBox swoją ofertę kieruje także do osób z różnymi problemami zdrowotnymi, a przede wszystkim do tych, którzy chcą przejść na zdrowy tryb odżywiania. 

DietBox cieszy się pozytywnymi opiniami wielu klientów. Firma jest polecana i doceniana za wysoką jakość obsługi oraz duży wybór diet. W opiniach często poruszana jest kwestia różnorodności i jakości dań. Wiele mówi się także na temat samych cen. Catering w DietBox jest tani, a dodatkowe rabaty i inne zniżki czynią tę ofertę jeszcze przystępniejszą także dla osób mniej zamożnych. 

Dieta pudełkowa od DietBox – oferta

Oferta DietBox obejmuje diety różnego rodzaju. Dzięki temu odpowiadają potrzebom wielu osób. Są dostosowane do oczekiwań osób, które zamierzają pozbyć się zbędnych kilogramów. Niektóre wspierają w budowaniu mięśni. Inne diety odpowiadają osobom z konkretnymi problemami zdrowotnymi. Diety te w dodatku różnią się kaloriami. Dlatego wybierając dietę, klient musi wybrać rodzaj diety, a później jeszcze odpowiednią kaloryczność, tak by w pełni odpowiadała ona potrzebom jego organizmu. 

Jeśli chodzi o wybór diet, DietBox ma ich całkiem sporo. Wśród diet są następujące: Wybór Menu, Slim, Wegetariańska, Wegetariańska z rybami, Lactose free, Niski Indeks Glikemiczny, Low Carb, Keto, Strong. 

Wybierając dietę, trzeba ustalić zapotrzebowanie kaloryczne. Nie jest to trudne, ponieważ można posłużyć się w tym zakresie specjalnym kalkulatorem kalorii. Kalkulator ten znajduje się na stronie. W tym celu należy podać płeć, wiek, wagę, wzrost oraz poziom aktywności fizycznej. W każdej chwili można skonsultować się z biurem obsługi klienta i skorzystać z fachowej porady specjalisty. 

Dlaczego catering DietBox to dobry wybór?

Zastanawiasz się, czy catering od DietBox to rzeczywiście dobry wybór? Oto powody, dla których warto zamówić dietę w tej firmie. 

  • Posiłki są smaczne, zdrowe i prawidłowo zbilansowane. Do ich przygotowania wykorzystywane są składniki pochodzące od sprawdzonych dostawców. Są stosowane w odpowiednich proporcjach, zgodnie z zaleceniami dietetyka. Bo to na tej podstawie kucharze z wieloletnim stażem przygotowują posiłki. 
  • Posiłki są nie tylko smaczne i apetycznie podane, ale również bardzo różnorodne. Dzięki temu każdy bez problemu znajduje wśród nich te, które lubi. Dania są jednak na tyle wyszukane i niestandardowe, iż trudno znaleźć w nich popularne potrawy przyrządzane na co dzień w domach. 
  • Terminowa dostawa jest kolejnym atutem firmy. Firma dowozi diety w godzinach nocnych i wcześnie rano. Dzięki temu klient zamawiając catering, otrzymuje śniadanie niemal do łóżka. 
  • Każdy klient może liczyć na fachowe i zawsze szybkie doradztwo. W razie niezdecydowania, czy braku informacji, wystarczy zgłosić się do biura obsługi klienta. 
  • Przykuwające uwagę są również ceny. Atrakcyjne ceny diet, a do tego rabaty, promocje i inne zniżki to dobra okazja, by odżywiać się zdrowo i na jedzeniu tym oszczędzać. 
catering

Catering przygotowany od podstaw

catering

Klient ma prawo do rezygnacji z diety w dowolnym momencie, o czym powinien poinformować. Trzeba jednak liczyć się z tym, że realizacja i dostawa cateringu jest planowana z kilkudniowym wyprzedzeniem. Wstrzymanie dostaw ma miejsce dopiero po kilku dniach. W tej sprawie najlepiej kontaktować się z biurem obsługi klienta.

Dostawa cateringu w niektórych miastach jest darmowa. Lista tych miejscowości jest dostępna na stronie. Najlepiej sprawdzać ją regularnie, ponieważ co chwilę na liście obsługiwanych miast pojawiają się kolejne miejscowości. Wśród nich znajdują się miejscowości, do których dostawy są bezpłatne.

Klient wybiera adres, na jaki chce otrzymywać catering. Musi tylko mieć na uwadze, że diety są rozwożone w godzinach nocnych i wczesno porannych. Jeżeli jest możliwość dostarczenia cateringu w tych godzinach do miejsca pracy, nie ma znaczenia, czy jest to dom, czy firma.

Zamówienie na catering można złożyć w każdej chwili. Dostawa pierwszych posiłków nastąpi dopiero po upływie kilku dni. Wiąże się to z koniecznością zwiększenia ilości przygotowywanych posiłków i zaplanowania dostawy.