Rabaty Zdrowy Catering

Zdrowy Catering jako firma oferująca dietę pudełkową zapewnia Klientom pełnowartościowe, doskonale zbilansowane potrawy. Są one pyszne, a ponadto można je zakupić w bardzo atrakcyjnej cenie. Jeśli już więc ktoś jest zdecydowany na to, by dobrze się odżywiać, to na pewno znajdzie wśród wielu propozycji planów żywieniowych ten, który w jak największym stopniu spełni jego oczekiwania. Eksperci zalecają sprawdzić kalkulator zapotrzebowania energetycznego oraz kalkulator BMI oraz przejść przez konsultację z dietetykiem, aby mieć lepszy ogląd na to, co dla siebie wybrać. 

-15%

Kod promocyjny: ZDROWYMAJ

Zdrowy Catering - dostępne diety

Diety pudełkowe, które dostępne są w Zdrowy Catering to:

  • Dieta Standard,
  • Dieta Vege,
  • Dieta Odchudzająca,
  • Dieta Niski IG,
  • Dieta Bez Glutenu i Laktozy,
  • Dieta Detox Sodowy,
  • Dieta Sport,
  • Dieta KETO,
  • Dieta na zimno + obiad na ciepło,
  • Dieta KETO ekonomiczna.

Wybór jest faktycznie imponujący, wobec czego w zależności od preferencji żywieniowych oraz od tego, jakie ktoś ma oczekiwania co do składu i smaku potraw, można znaleźć coś naprawdę wartościowego. W chwili, gdy ktoś pierwszy raz chciałby skorzystać z diety pudełkowej, może bez trudności znaleźć coś dla siebie. I kiedy nawet nie wie, co wybrać, to team ze Zdrowego Cateringu na pewno udzieli wskazówek. 

Zagwarantowane jest to, iż otrzyma się dania różnorodne, kolorowe i obejmujące zarówno standardowe posiłki, jak i te, które bazują na recepturach wyszukanych przepisów. Obalony również zostanie mit mówiący o tym, że catering dietetyczny jest kosztowny. Podliczając koszty zakupu składników oraz uwzględniając czas przeznaczony na ich zakup i gotowanie, nie zauważy się większych różnic. Klienci Zdrowego Cateringu mogą liczyć również na korzystne rabaty. W firmie uruchomiony został program lojalnościowy. Opracowany jest w taki sposób, że jeśli ktoś rekomenduje catering znajomemu, to otrzymuje 7% wartości zamówienia, przechowywanego  w spersonalizowanej skarbonce. Następnie ma okazję ją wymienić na darmowe dni diety. W chwili gdy osoba z polecenia zdecyduje się na dietę pudełkową, to osoba polecająca otrzymuje 7% zniżki w swoim pakiecie żywieniowym. Nie jest wobec tego dziwne, że Klienci interesują się Zdrowym Cateringiem. Zasady współpracy z podaną firmą oraz to, jak ona działa, rzeczywiście zachęcają do kontaktu. 

Jadłospis dopasowany do oczekiwań klienta

Zdrowy Catering ma do zaoferowania wszystkim wyłącznie takie propozycje żywieniowe, które będą dostosowane do ich oczekiwań, zarówno gdy chodzi o potrzeby żywieniowe, jak i o wrażenia smakowe. Dietetycy pomagają Klientom ustalić, jaki powinien być zakres kaloryczny. Przygotowane dla Klientów boxy dostarczane są nie tylko do domu, ale również do pracy, w zależności od oczekiwań konkretnego Klienta. Można więc decydując się na taką dietę pudełkową dbać o siebie, nie poświęcając prywatnego czasu i cały czas realizując się tak, jak ma się na to ochotę. Zdrowy Catering to: lepsze zdrowie fizyczne, piękne włosy, paznokcie i cera, a także jak najlepsze samopoczucie. Nie jest wobec tego dziwne, że aż tyle osób jest nim w tej chwili zainteresowanych. 

catering

Pomocne narzędzia pozwalające na samodzielne obserwacje własnego zdrowia

catering

Zdrowy Catering to również pomocne narzędzia, pozwalające na samodzielne obserwacje własnego zdrowia. Jeśli ktoś chce zachować dobrostan fizyczny i psychiczny, to ze wskazaną firmą może na to liczyć. Firma udostępnia standardowe narzędzia: kalkulator BMI oraz kalkulator zapotrzebowania kalorycznego. Równocześnie dostępne są też inne kalkulatory: wody, WHR (stosunku obwodu talii do bioder) oraz GKI (Indeks Glukozowo – Ketonowy). Można w ten sposób na bieżąco monitorować swoją formę i nie obawiać się, że coś będzie nie tak jak należy. To bardzo dobra motywacja do zmiany złych nawyków żywieniowych. Zdrowy Catering spełnia oczekiwania Klientów, zarówno gdy chodzi o oferowane menu, jak i o sposób obsługi.  Standardy zachowane w trakcie przygotowania diet pudełkowych zwracają uwagę wszystkich i wyraźnie wskazują, jakie są kierunki rozwoju podanej firmy.