Rabaty Mój Catering

Mój Catering to nic innego, jak obszerna propozycja diet dopasowanych od osób o różnych potrzebach oraz mających dowolny cel żywieniowy. Powody dla których najczęściej klienci decydują się na skorzystanie z takiej diety pudełkowej to: zrzucenie zbędnych kilogramów, chęć utrzymania odpowiedniej wagi, poprawa wyników sportowych lub zmiana niekorzystnych nawyków żywieniowych.

-5%

Kod promocyjny: WIOSNA5

O tym, że oferta podanej firmy jest bardzo elastyczna świadczy między innymi to, że można decydować się na dobór diety pudełkowej aż spośród 16 pakietów. Są to: Dieta z Wyborem Menu, Dieta Standard, Dieta Sport (Wysokie Białko), Dieta Odchudzanie, Dieta Niskie IG (Niski Indeks Glikemiczny), Dieta Keto, Dieta Wege, Dieta Low Carb, Dieta Lekkostrawnie, Dieta Odchudzanie Wegetariańskie, Dieta Wege z Rybami, Dieta Niskie IG (Wege z Rybami), Dieta SirtFood, Dieta Detoks Sokowy, Dieta Fleksitariańsko oraz Dieta Bez Glutenu i Laktozy. Już same nazwy poszczególnych pakietów sugerują, że można dobrać coś niezależnie od wieku, wagi, celu, czy zamierzonego rezultatu. Często wiele osób dobiera dla siebie jadłospis sugerując się prowadzonym stylem życia, co w tej firmie jest możliwe. 

Doświadczeni dietetycy i utalentowani kucharze

Mój Catering tworzy team doświadczonych dietetyków i utalentowanych kucharzy, którzy zadbają o to, aby wszystkie posiłki były smaczne, zdrowe, sycące oraz kreatywnie podane. To skutecznie niszczy jeden z głównych mitów diety pudełkowej, sugerujący, że jest to dieta monotonna. Można bowiem stale poznawać nowe smaki, aromaty i kosztować dań i potraw, których wcześniej się nie jadło. Oczywiście, jeśli ktoś chce, to może też decydować się na tradycyjną kuchnię. 

Eksperci z Mój Catering przygotowują poszczególne dania z użyciem najlepszych, świeżych składników. Dlatego klienci wiedzą, że dostają to, co jest bogate w wartości odżywcze oraz przyczyni się zarówno do poprawy ich kondycji, jak i ogólnego stanu zdrowia. Zachęcające jest dla nich także to, że potrawy zrobione są często z warzyw i owoców dostarczanych przez lokalnych dostawców. 

Decydując się na dietę pudełkową Mój Catering można liczyć na profesjonalne doradztwo. Jeszcze przed złożeniem zamówienia oferowana jest bezpłatna konsultacja z dietetykiem. Catering jest przygotowany w trosce o środowisko naturalne. Ekoopakowania są biodegradowalne i nadają się do recyklingu. 

Atrakcyjnie przygotowany Program Lojalnościowy

Zaangażowani klienci Mój Catering mogą skorzystać z atrakcyjnego Programu Lojalnościowego. Wystarczy, że na bieżąco będą oceniać konkretne dania i promować firmę cateringową. Wystawiając pozytywne opinie mogą uzyskać zniżki, zamieniane na punkty przy kolejnych zamówieniach. Cena każdego posiłku to 1 punkt, a 10 punktów to 1 złoty zniżki. Po uzbieraniu odgórnie wyznaczonej liczby punktów należy oznaczyć w Panelu Klienta opcję:  “Uwzględnij punkty ze skarbonki”, żeby skorzystać ze zniżki. Stali klienci mogą też oczekiwać, że za każde wydane 1000 złotych otrzymają 25 000 punktów. 

Polecając Mój Catering rodzinie i znajomym za pierwsze zamówienie osoby z polecenia polecający otrzymuje aż 25 złotych rabatu. Kody polecające są dla każdego klienta przygotowane indywidualnie.

Mój Catering dla warszawskich szkół i przedszkoli

Firma Mój Catering wystosowała ciekawą opcję dla warszawskich szkół i przedszkoli. Dietetycy i technolodzy żywienia bardzo dobrze zdają sobie sprawę z tego, jak codzienna dieta wpływa na rozwój dziecka. Dlatego powinna ona być bogata w niezbędne składniki odżywcze, witaminy i minerały. Dzięki temu podopieczni będą mieć bardzo dobre warunki zarówno do nauki, jak i do zabawy. 

Specjalistyczna oferta dla placówek edukacyjnych obejmuje smaczne i zróżnicowane menu, dopasowane do potrzeb żywieniowych dzieci i młodzieży. Posiłki przyrządzone są ze zdrowych i świeżych składników od sprawdzonych dostawców. Nie ma w nich chemii, konserwantów, czy polepszaczy smaku. Zróżnicowane i sezonowe menu uwzględnia także specjalne wymagania dietetyczne niektórych dzieci. W związku z tym, dostępne są między innymi jadłospisy bezmięsne, czy wykluczające gluten albo laktozę. 

catering

FAQ

catering

Firma cateringowa dowozi diety do największych polskich miast, na terenie całego kraju, jak i do okolicznych miejscowości, znajdujących się w ich pobliżu. Dokładny adres dostaw można sprawdzić na stronie internetowej, wpisując własny kod pocztowy.

Program afiliacyjny polega na tym, że poleca się innym osobom lub grupom diety pudełkowe obowiązujące w ramach Mój Catering, wyszczególniając to, co chce się wyróżnić. Uczestnikami są zwykle trenerzy personalni oraz influencerzy, aczkolwiek nie brakuje też klientów prywatnych. 

Konkretną dietę i jej kaloryczność można wybrać indywidualnie, zapoznając się z poszczególnym składem oraz propozycjami w menu. Wcześniej warto skonsultować się z dietetykiem albo uzupełnić kalkulatory: BMI, zapotrzebowania kalorycznego oraz wody. Polecamy również skorzystać ze autorskiego konfiguratora diet.